Ulga podatkowa B+R przy wykorzystaniu projektu dofinansowanego dla optymalizacji podatkowej!

Moja usługa przygotowania danych niezbędnych do skorzystania z ulgi B+R polega na wyliczeniu konkretnych kosztów podatkowych tytułem tejże ulgi. Ja oraz mój zespół pomożemy na każdym etapie korzystania z ulgi, od jej wyliczenia po wsparcie przy kontroli skarbowej!

Ulga B+R projektów dofinansowanych ze mną jako doświadczoną ekspertką obejmuje:

  • Doradztwo w zakresie oceny kwalifikowalności kosztów do ulgi B+R,
  • Analizę zapisów księgowych i zaraportowanych kosztów do Instytucji Finansującej,
  • Konkretne dane do skorzystania z ulgi B+R,
  • Wyodrębnienie podstawy do skorzystania z ulgi B+R

Moja oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy otrzymali dofinansowanie na realizację swoich projektów i chcą skorzystać z merytorycznego wsparcia eksperckiego w kwestii ulgi B+R. Rozumiem, że podatki mogą spędzać sen z powiek, dlatego moje usługi są idealnym wsparciem dla tych, którzy chcą płacić mniej podatku i skierować przepływ pieniężny na inny tor!

  • Eksperckie doradztwo: Ja oraz mój zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie rozliczeń dofinansowań i ich podatkowych aspektów związanych z prowadzeniem działalności badawczo-rozwojowej. Z moim wsparciem otrzymasz cenne wskazówki, które przełożą się na niższy podatek!
  • Zgodność i dokładność: Zapewniam, że dane do ulgi B+R będą zgodne z obowiązującym prawem jak również gotowe do pokazania na ewentualnej kontroli!
  • Wsparcie na każdym etapie: Niezależnie od fazy projektu – planowania, realizacji czy rozliczania – ja i mój zespół będziemy obecni, aby udzielić wsparcia w zakresie kwot do deklaracji podatkowej tytułem ulgi B+R.
  • Skoncentrowane na wynikach: Moim priorytetem jest osiągnięcie pozytywnych rezultatów. Dążę do tego, aby Twój projekt nie tylko został zakończony z sukcesem, ale także przyniósł oczekiwane korzyści i cele 😊.

Wybierając moją usługę ulgi B+R dla projektów dofinansowanych zyskujesz pewność, że powierzasz to w profesjonalne ręce! Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak mogę pomóc.

Jako wieloletnia ekspertka z dziedzin rozliczania i zarządzania projektami dofinansowanymi z obszaru B+R, jestem dedykowana wspieraniu przedsiębiorców w skutecznym zarządzaniu projektami oraz efektywnym wykorzystywaniu dotacji poprzez udzielanie porad i konsultacji merytorycznych w nurtujących Cię kwestiach projektowych. Moje wszechstronne umiejętności, fachowa wiedza oraz zaangażowanie stanowią solidną podstawę do skorzystania z moich usług i osiągnięcia sukcesu w realizacji projektów współfinansowanych. Moja misja polega na wspieraniu Ciebie w skutecznym wykorzystaniu środków finansowych oraz osiąganiu celów projektowych poprzez profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście!

Referencje

Zaufali nam

Medinice
Novasome
Pikralida
docmatic
Ar Medi
Infado
Spectre Solutions
Polimer
Optimali
Ar Create
Puczyński
SKA Polska
Keratronik
AK Devision
Geoteko
Vincent

Zapytaj o ofertę!

Shopping Cart
Scroll to Top