Skuteczne rozliczanie dotacji Polska Wschodnia (POPW)

Chcesz uniknąć pomyłek i komplikacji w procesie rozliczania projektów dofinansowanych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia? Liczy się dla Ciebie spokój i gwarancja właściwie spożytkowanych środków? Wiem jak Ci pomóc!

Justyna Pieńko – były pracownik NCBR i Instytucji Finansującej podległej pod PARP z 10-letnim doświadczeniem w realizacji projektów UE. Podejmuję działania, które prowadzą do prawidłowego rozliczania dofinansowań. Sprawdzam każdy niuans ukryty w umowach niezbędny do właściwego rozliczenia. Wiem, na co trzeba zwrócić uwagę i o co należy zadbać, by właściwie wywiązać się z zobowiązań danego projektu.

Znam arkana sprawozdawczości, dokumentacji, księgowych spraw projektowych czy podatkowych. Po wielu latach pracy nad projektami dofinansowanymi z różnych źródeł wiem dokładnie, na co trzeba zwrócić uwagę i o co należy zadbać, by właściwie wywiązać się z zobowiązań danego projektu.

Dzięki doświadczeniu doskonale orientuję się w podejściu urzędnika i biznesu do realizacji projektów. Zetknięcie tych dwóch światów i właściwe podejście do Klienta, owocuje w prawidłowo rozliczonych projektach.

Referencje

Zaufaj profesjonalistce w zakresie rozliczania dofinansowań.

Rozliczmy razem Twoją dotację!
Skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza.

Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Lub zadzwoń 602 157 677

Zaufali nam

Medinice
Novasome
Pikralida
docmatic
Ar Medi
Infado
Spectre Solutions
Polimer
Optimali
Ar Create
Puczyński
SKA Polska
Keratronik
AK Devision
Geoteko
Vincent
Shopping Cart
Scroll to Top