Rozliczanie dotacji Polska Wschodnia (POPW)

Skuteczne rozliczanie dotacji Polska Wschodnia (POPW)

Chcesz uniknąć pomyłek i komplikacji w procesie rozliczania projektów dofinansowanych z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia? Liczy się dla Ciebie spokój i gwarancja właściwie spożytkowanych środków? Wiem jak Ci pomóc!

Justyna Pieńko

Justyna Pieńko – były pracownik NCBR i Instytucji Finansującej podległej pod PARP z 10-letnim doświadczeniem w realizacji projektów UE. Podejmuję działania, które prowadzą do prawidłowego rozliczania dofinansowań. Sprawdzam każdy niuans ukryty w umowach niezbędny do właściwego rozliczenia. Wiem, na co trzeba zwrócić uwagę i o co należy zadbać, by właściwie wywiązać się z zobowiązań danego projektu.

Znam arkana sprawozdawczości, dokumentacji, księgowych spraw projektowych czy podatkowych. Po wielu latach pracy nad projektami dofinansowanymi z różnych źródeł wiem dokładnie, na co trzeba zwrócić uwagę i o co należy zadbać, by właściwie wywiązać się z zobowiązań danego projektu.

Dzięki doświadczeniu doskonale orientuję się w podejściu urzędnika i biznesu do realizacji projektów. Zetknięcie tych dwóch światów i właściwe podejście do Klienta, owocuje w prawidłowo rozliczonych projektach.

Referencje

Zaufaj profesjonalistce w zakresie rozliczania dofinansowań.

zapraszam do współpracy, Justyna Pieńko

Rozliczmy razem Twoją dotację!

Skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza.

Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Lub zadzwoń602 157 677

Zaufali nam

Medinice
Novasome
Pikralida
docmatic
Ar Medi
Infado
Spectre Solutions
Polimer
Optimali
Ar Create
Puczyński
SKA Polska