Rozliczanie dotacji PARP

Rozliczenia dotacji w ramach projektów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nigdy nie były takie proste!

Co możesz zyskać?

Specyfika rozliczeń dotacji w ramach PARP może przysporzyć wielu problemów, dlatego warto zaufać profesjonalistce, by sprawnie przejść przez cały ich proces. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zarządza funduszami z Unii Europejskiej oraz budżetu państwa, co wiąże się ze złożonymi procedurami i wymaganiami, które należy właściwie zinterpretować. Pomogę Ci przyjemnie przedrzeć się przez masę informacji, docierając do ich sedna, ku właściwemu rozliczeniu.

Doświadczenie

  • Jako były pracownik NCBR i Instytucji Finansującej podległej pod PARP posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji projektów z Funduszy Strukturalnych UE.
  • Jestem współautorką wszystkich formularzy stosowanych w projektach krajowych finansowanych w NCBR.
  • Również w swojej karierze jako wsparcie Beneficjenta prowadziłam kilkadziesiąt projektów finansowanych w ramach POIG przez PARP czy instytucji regionalnych.
  • Dzięki zdobytemu doświadczeniu będę w stanie wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości związane z procesem rozliczania dofinansowań oraz zaproponować optymalne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie nasze działania prowadzą do doskonałego zarządzania finansowaniem i… co najważniejsze – do spokojnego przebiegu całego przedsięwzięcia.

Zobacz jak przyjazny może okazać się proces rozliczania dotacji w ramach PARP.

Rozliczmy razem Twój projekt!
Skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza.

Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Lub zadzwoń 602 157 677

Zaufali nam

Medinice
Novasome
Pikralida
docmatic
Ar Medi
Infado
Spectre Solutions
Polimer
Optimali
Ar Create
Puczyński
SKA Polska
Shopping Cart
Scroll to Top