Skuteczne rozliczanie dotacji NCBR

Sterta obowiązków związanych z rozliczaniem dotacji w ramach projektu NCBR, niuanse ukryte w umowach oraz masa dokumentów niezbędnych do rozliczania spędza sen z powiek? Gwarantuję rozwianie Twoich wątpliwości i optymalne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Justyna Pieńko – były pracownik NCBR i Instytucji Finansującej podległej pod PARP z 10-letnim doświadczeniem w realizacji projektów UE. Podejmuję działania, które prowadzą do prawidłowego rozliczania dofinansowań. Sprawdzam każdy niuans ukryty w umowach niezbędny do właściwego rozliczenia. Wiem, na co trzeba zwrócić uwagę i o co należy zadbać, by właściwie wywiązać się z zobowiązań danego projektu.

Znam arkana sprawozdawczości, dokumentacji, księgowych spraw projektowych czy podatkowych. Odbyłam kontrole projektów, m.in., końcowe, doraźne, czy krzyżowe. Doskonale orientuję się w podejściu urzędnika i biznesu do realizacji takich projektów. Zetknięcie tych dwóch światów, a także moje właściwe podejście do Klienta, owocuje w prawidłowo rozliczonych projektach.

Referencje

Zaufaj profesjonalistce w zakresie rozliczania dofinansowań.

Rozliczmy razem Twoją dotację!
Skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza.

Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Lub zadzwoń 602 157 677

Zaufali nam

Medinice
Novasome
Pikralida
docmatic
Ar Medi
Infado
Spectre Solutions
Polimer
Optimali
Ar Create
Puczyński
SKA Polska
Keratronik
AK Devision
Geoteko
Vincent
Shopping Cart
Scroll to Top