Rozliczanie dofinansowań NCBR

Chcesz rozliczyć wniosek o dofinansowanie w ramach projektu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju? Nic prostszego!

Rozliczanie dofinansowań NCBR to jedna z moich specjalności, gdyż ponad 10 lat pracowałam dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, między innymi tworząc i wdrażając formularze oraz procedury stosowane w projektach finansowanych z ramienia tej Instytucji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu będę w stanie wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości związane z procesem rozliczania dofinansowań oraz zaproponować optymalne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Referencje

Co możesz zyskać?

Znam arkana sprawozdawczości, dokumentacji, księgowych spraw projektowych czy podatkowych. Odbyłam kilkadziesiąt kontroli projektów zarówno tych końcowych, jak i doraźnych, a nawet krzyżowych.

Przede wszystkim – doskonale orientuję się w podejściu urzędnika i biznesu do realizacji takich projektów. Zetknięcie tych dwóch światów, a także moje właściwe podejście do Klienta, owocuje w prawidłowo rozliczonych projektach.

Pozwól, że rozliczę za Ciebie dofinansowanie w ramach NCBR.

Rozliczmy razem Twój projekt!
Skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza.

Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Lub zadzwoń 602 157 677

Zaufali nam

Medinice
Novasome
Pikralida
docmatic
Ar Medi
Infado
Spectre Solutions
Polimer
Optimali
Ar Create
Puczyński
SKA Polska
Keratronik
AK Devision
Geoteko
Vincent
Shopping Cart
Scroll to Top