Zapisz się do newslettera i otrzymuj unikalne treści dotyczące rozliczania projektów! - Rozliczanie dofinansowań

Zapisz się do newslettera i otrzymuj unikalne treści dotyczące rozliczania projektów!

Powiadomienia o najnowszych artykułach, darmowy e-book, treści premium oraz wzory. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje jako jeden/jedna z pierwszych.

Oto co czeka Cię po zapisie do newslettera:

  • inspirujące Case Studies
  • aktualności ze świata dotacji
  • wskazówki i rozwiązania
  • ciekawe artykuły

Zapisz się do newslettera

Zapisując się do usługi Newsletter potwierdzam, że wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej od Sohaus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, a zwłaszcza za pośrednictwem podanego przeze mnie adresu e-mail.

Rejestrując się w serwisie wyrażam zgodę na używanie przez Sohaus Sp. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu przez Sohaus Sp. z o.o., Moja zgoda obejmuje numery telefonów i adresy e-mail wykorzystywane podczas korzystania z usług Sohaus Sp. z o.o., wyrażoną zgodę można wycofać zgłaszając nam takie żądanie.

Informacje o sposobach przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Jako były wieloletni pracownik Narodowego Centrum Badań i Rozwoju od ponad dziesięciu lat zajmuję się projektami finansowanymi z UE z różnych źródeł. W swojej pracy etatowej rozliczałam projekty zarówno z POIG jak i POKL, POIR, 6PR i 7PR, H2020, projekty krajowe, np. celowe, PBS, PBR, międzynarodowe, Eureka!, Eurostars, umowy dwustronne, wielostronne. Były wśród nich zarówno te, które rozliczałam jako opiekun projektu jak również takie, którymi NCBR był koordynatorem czy partnerem. Zetknięcie tych dwóch światów, a także moje właściwe podejście do tzw. „klienta” owocuje w prawidłowo rozliczonych projektach.

Pokażę Ci szerszy pogląd na temat dofinansowania UE (zwłaszcza z NCBR), jego możliwości bądź ograniczenia ze względu na większą liczbę interesariuszy (np. instytucja finansująca). To z pewnością się przyda nawet na etapie pisania wniosku o dofinansowanie.

Zobacz przykładowe newslettery:

Shopping Cart
Scroll to Top